Telewizja kłamie

21.03.2024 r.

"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.

Dni Dębicy 2024 - zapytania ofertowe

21.03.2024 r.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do złożenia ofert dotyczących wyłączności handlowej oraz nagłośnienia i obsługi technicznej Dni Dębicy 2024.

Pantery wyróżnione!

21.03.2024 r.

16 marca w Domu Kultury "Mors" miał miejsce XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf". Miejski Ośrodek Kultury reprezentował zespół Taneczny "Pantera"

Siła miłości

20.03.2024 r.

6 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert "Siła miłości" poświęcony pamięci więźniarek niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrück.

Wernisaż dwóch wystaw

20.03.2024 r.

W Galerii Sztuki MOK otwarto wystawę malarstwa Rafała Pacześniaka i Andrzeja Rułki oraz poplenerową wystawę rysunku Czudrys 5.

Złote Gryfy wręczono po raz dwunasty

19.03.2024 r.

Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak" grupa II oraz Akademia Tańca z Krakowa to laureaci Grand Prix XII Festiwalu Tańca "Złoty Gryf".

Nasze placówki

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.