Kabaret Paranienormalni z nowym programem

14.10.2022 r.

Kabaret Paranienormalni 10 grudnia przyjedzie do Dębicy z nowym programem zatytułowanym "Osiemnastka".

Kwiat Jabłoni kameralnie

11.10.2022 r.

Kwiat Jabłoni, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia, wystąpi 17 grudnia na scenie Domu Kultury Mors.

Poranek z Tatą i spotkanie z wokalistką

11.10.2022 r.

Serdecznie zapraszamy na październikowy Poranek z Tatą i projekcję filmu "Miś Bamse na wulkanie".

Koncert żałobny na sześciu tancerzy

10.10.2022 r.

6 października na scenie w Domu Kultury Mors odbył się spektakl „Koncert żałobny na sześciu tancerzy” w wykonaniu Vagabond Physical Collective.

Wiktoria wyróżniona

10.10.2022 r.

Wiktoria Skowron otrzymała wyróżnienie aktorskie podczas XXVII Zamkowych Spotkań Teatralnych o laur „Złotego Gargulca”.

Ala z drugą nagrodą

10.10.2022 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała drugą nagrodę podczas 43. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych DZIATWA 2022.

Nasze placówki

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.